Alvina Pardesü Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Alvina Pardesü Modelleri

Kategori : Pardesü Modelleri, Yeni Sezon - Etiketler :, , , , , - Tarih : 04 Nisan 2013

Tesettürlü bayanların daha çok kullandığı pardesüler bu ilk bahar döneminde havaların bir sıcak bir soğuğa dönmesi açık bayanlara da hitap eden pardesü çeşitleri Alvina Pardesü Modelleri ile karşımıza çıkıyor Alvina markası tesettürlü bayanların birbirinden farklı kıyafetlerini bir arada buluşturan ve bu konuda kendilerine uygun modeller ortaya koyuyor bu konuda tesettürlü bayanların alvina markasına olan ilgisi her geçen gün artıyor alvina markasını tanıyalım. 1996 yılında kurulan Alvina; bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde; özgün tasarımlarla, en iyi kalitede, en iyi fiyatla , tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir. Alvina 2008 yılında mağazalaşmaya başlayarak, bugün itibariyle 16 konsept mağazada toplam 8.000 m2 nin üzerinde alanda her sezon 600 ün üzerinde özel ürünü tüketicilerine sunmaktadır. Ayrıca tüm yurda yayılmış 300 satış noktası ile de size en yakın yerdedir.

Alvina ; bayan giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip ulusal bir firmadır. Alvina’nın 150 si mağazalarda satış elemanı, 150 si idari kadroda tasarım, planlama, satış ve lojistik bölümlerinde olmak üzere 300 çalışanı bulunmaktadır. Üretim ise 1.000 in üzerinde bir üretim kadrosuyla gerçekleştirilmektedir. İzmir Gaziemir’de bulunan merkez 10.000 m2’lik kapalı alana sahip olup, Alvina’nın üretimi burada Alvina çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan bölge satış müdürlükleri sayesinde, müşterilerimizin ürün taleplerine, bölgesel olarak dinamik bir hizmet verilmektedir.

2014 Alvina pardesü modelleri birbirinden farklı tasarımları ile bayanların her zaman kendilerine uygun modelleri bulmakta zorlanmadan aldıkları alvina markası her geçen gün kalitesinden ödün vermediği için büyümeye devam ediyor bu sektöre çok hızlı bir giriş yaparak hızını hiç kaybetmeden büyümeye devam ediyor bayanların bu konuda seçici olması ve alvina markasının bayanlara hitaben çok başarılı olması bayanların ilgi odağı olmasına neden oluyor. Alvina pardesü fiyatları sabit 179 TL olarak belirlenmiş

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :