Burberry eşarp fiyatları online satış | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Burberry eşarp fiyatları online satış

Kategori : Eşarp Modelleri - Etiketler :, , , - Tarih : 22 Temmuz 2013

Eşarp fiyatları olarak bakamazsınız arkadaşlar yazıya konu başlığına bakmayın siz.İlgili kullanıcı ulaşsın diye öyle bir şey yazdık çünkü onlar için bir yazı yazacağım.İnternet sitemiz üzerinden biri bana e-mail atmış diyor ki

Burberry eşarp aldım internet sitesinden bir kere aldığım renk değildi.Ancak sonra aradım şirketi dediler ki tamam kargo ücretini siz ödeyerek bize gönderin biz alalım size istediğiniz rengi gönderelim ama iade süresi boyunca 15 güne anca gelir eşarpınız biliyorum bizi yıldırmak için söylediler ama durum böyle.Zaten sahiden de yıldırdılar diyebiliriz.

Gel gelelim gönderdikleri eşarp bir kere temizleme işlemi yaptım ve tüm renkleri bir birine girdi markası Burberry eşarp modelleri içinden seçmiştim ama neden böyle oldu.Neden böyle bir şekilde bozuldu bilmiyorum.Daha sonra hiç ümidim olmasa da diğer firmayı aradım ama bana yardımcı olamayacaklarını bu şekilde geri alamayacaklarını söylediler.Gerçekten çok moralim bozuk bunu bilmenizi istedim.Yazılarınızı severek takip ediyorum ve etmeye devam edeceğim görüşmek üzere.

Burberry online satış ile ilgili gelen mail bu şekilde artık yetkililer görüp bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.Ancak maili gönderen kim hangi siteden almış hiç bir bilgi paylaşma mışsın bizimle sevgili okurum kim sana nereden nasıl ulaşacak onuda anlayamadım.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :