Ekol Giyim | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Ekol Giyim

Kategori : Bayan Giyim - Etiketler :, , , , - Tarih : 08 Ağustos 2013

Ekol isimden de çağrıştırdığı gibi daha çok bay ve bayan giyim üzerine klasik takım elbise kıyafetleri üretimi satışı yapan çok eski ve bilindik bir marka olan ekol giyim ürünleri çalışan bayanların daha çok tercih ettiği bir markadır ekol bayan takım elbise ve bayan klasik giyim ürünleri daha çok tercih edilse de gün geçtikçe daha genç kesime de hitap etmeye başladılar. Rahat renkli kıyafetler yeni kataloglarında görüyorum ve bu ürünler artmaya başladı bu güzel bir olay çünkü firmanın kendini yenilemesi yenilikçi düşüncelere açık olduğunu gösteriyor bu da zaten marka olan bir şirketi dahada büyütür. Dedim ya yenilikçi düşünceler işte bu marka bir adım daha ilerleyip internet üzerinden ekol giyim online olarak bir çok firmadan önce satışlarını başlatarak pazar alanını çoğaltmıştır ekol mağazalarının yanı sıra internet üzerinden alış veriş yapanlar arttığı için bu adımı önceden görerek atması markaya iyi bir başarı elde ettirmiştir.

Ekol bayan giyim kıyafetleri kalitesini hiç bozmadan eski klasikliğini değiştirmeden satışlarını gerçekleştiriyor yanında ise rahat ve renkli günlük kıyafetler de satışa sunmuş bu alışkanlık haline gelen ekol giyim klasik kıyafetler hemen çok satış beklenemez elbette ama bu kalitede devam edilir ve yarıda bırakılmaz ise ekol spor günlük kıyafetler de klasik giyim ürünleri kadar çok tutulur diye düşünüyorum. Yazımın sonunda ekol mağazalarının yaptığı bu yeniliklerden beğendiğim kıyafet kombinlerinin resimlerini paylaşacağım umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz…

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :