Hamilelik Elbiseleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Hamilelik Elbiseleri

Kategori : Bayan Giyim - Etiketler :, , , , - Tarih : 16 Ağustos 2013

Hamileyseniz dünya sizin olsa bir önemi olmuyor ama o eski kıyafetlerinizin içine sığmıyorsanız giyemiyorsanız işte o zaman bunalımlar başlıyor hamilelik elbiseleri almak zorunda kalıyorsunuz hiç istemeseniz bile o hamilelik kıyafetler giyilecek sizi olduğunuzdan kilolu gösterse de giyilecek. Kapalı tesettürlü hanım iseniz işte o istemediğiniz hamile elbiselerini bile bulamayacaksınız çünkü hazır giyim mağazaları düşünüp de tesettürlü hamile hanımlar için iki parça kıyafet üretmiyor. Bu günler de aşılır inşallah eskiden tesettür kıyafeti bulmak zordu şimdi Allah’a şükür her yerden rahatlıkla alınıyor tesettürlü hamile hanımlar için de ilerde elbet kıyafet üretecekler diye umuyorum.

Hamileyken sizin gözünüze gelen tek sıkıntı bu gibi gözükse de bir de yakınlarınıza sizin ile ilgilenen eşinize kardeşinize ve annenize sormak gerekir siz kilo aldım diye yakınırken sizin kahrınızı çeken aileniz asıl sıkıntıları onlar biliyordur. Hamilelik giyim en ufak sorun onlar için sizin o bunalım hallerinizin kahrını özellikle kocanız çekiyor zavallım oda ne yapsın sevdiği insandan çocuğu olacak diye gözünüzün içine bakıyor sizi el üstünde tutuyor siz de hamileliği fırsat bilip abartmaya çalışmayın. Yazımın sonunda sizlere hazır giyim mağazalarının hamilelik elbise giyim ürünlerinden galeri oluşturdum bakıp fikir edine bilirsiniz…

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :