İpekyol Abiye Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

İpekyol Abiye Modelleri

Kategori : Bayan Giyim - Etiketler :, , , - Tarih : 26 Mart 2013

Bayanların giyime olan takıntıları ve kıyafet alımındaki zorlanmaları her erkek bilir ve çoğu erkek alışverişten kaçar nedeni de bayanların alışverişte kaybettikleri zamandır ama bayanların her zaman zarif ve güzel görünmek için çabalarlar şimdi İpekyol Abiye Modelleri çok zarif ve güzel tasarımları ile bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor alışveriş ve abiye alıcam denildiğinde bir ipekyol mağazasına uğramanızı tavsiye ederim şimdi ipekyol markasını bir tanıyalım.

İpekyol, twist ve Machka markaları ile 130 un üzerinde mağazsı ve yüzbinlerce kadının beğenilerine seslenen Ayaydın ve Miroglio grup, giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir. 1986 yılında kurulan ipek yolu o günden bu güne kalite anlayışı ve hizmet kalitesi ile hızla büyümeye devam ediyor saygın bir kuruluş olan ipekyol bayanların tercihi için yenilikçi anlayışı ile birbirinden güzel tasarımları ile kendi yolunda lider olmak için mücadele vermeye devam ediyor.Elde edilen bu başarı, bilgi ve deneyimle beraber 1997 yılında daha genç ve alternatif giyinmeyi seven kadınlar için Twist markası kurularak grup bünyesine dahil edildi. 2004 yılında ise grubun üçüncü markası Machka hayata geçirdi. Dünya çapında tanınmış moda tasarımcıları Ece-Ayşe Ege/Dice Kayek ile başarılı bir işbirliği gerçekleştirildi. Ece-Ayşe Ege tarafından hazırlanan feminen ve post romantik Machka koleksiyonu Türkiye’nin ilk ‘pret-a porter’ markası olarak Türk tekstil sektörünün yapı taşlarından birini oluşturdu. 2006 yılında Edirnede 40.000 m2 arazi üzerine ülkenin ilk entegre hücresel üretim sistemi ile yapılandırılmış kadın hazır giyim fabrikasını kurdu.

1986  dan gelen yolculuktan beri bünyesini her zaman yenilik yaparak tüketicilerin beyenisini kazanarak dünya markası olma yolunda ilerliyor. gelelim konumuza 2013 ipekyol abiye modelleri her bayanın ilgi duyacağı tarzda tasarlanarak ipekyol mağazalarında tüketicileri ile buluştu ve tüketicilerini bekliyor.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :