Kayra Giyim Etek Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Kayra Giyim Etek Modelleri

Kategori : Tesettür Giyim, Yeni Sezon - Etiketler :, , , , - Tarih : 26 Eylül 2013

Kayra tesettür giyim konusunda çok iyi bir ilerleme başarı sergiledi bir çok hanımın ilk kıyafet tercihleri arasına girdi özellikle ceket ve kayra giyim etek modelleri tüm hanımların gözdesi genç kızlarımız bile tesettür etek modelleri seçimlerinde kayra giyim markası ilk tercihleri oluyor. Sizlere çok bilinen ve sevilen bir marka olan kayra 2013 sonbahar tesettür giyim etek modellerinden bahsetmek istiyorum. Her koleksiyonu çok konuşulan ve sevilen kayra özellikle tesettürlü ve genç kızlarımız tarafından da takip edilen markalar arasında ilk sırada. 2013 tesettür giyim modellerinde şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan kayra her modelleri ile de ayrı ayrı her yaşta kadına hitap edip açık kapalı fark etmez çalışan iş kadını ev hanımı kısaca her bayanın tercihi oluyor yaptığı giyim koleksiyonu ile.

Bu modeller arasında tüm hanımların ilgisini toplayan kayra etek modelleri ve pardesü koleksiyonu gibi pek çok ürünleri bulunmakta. Her modelde farklı farklı tasarımlar ve bir birini tamamlayan renkler kullanmaktalar bu renkler sezonuna göre ya açık renkler yada tamamen mat ve pastel renkler tercih edilmekte yeni sezonda ise kullandıkları sonbahar soft renklerini çok beğendim. Kayra 2013 tesettür koleksiyonundaki ilk bakışta da göze çarpan diğer bir detay ise dikiş ve kesim kalitesi dikiş bir kıyafette çok önemlidir saten ve ince kumaşlarda çok ustaca dikilmesi gerekir dikkat çeker gerçekten. Tesettür modacılarının da yoğun bir titizlikle takip edilen tasarımlar kendi koleksiyonlarına da ilham kaynağı olmakta. Bu güzel koleksiyonda en çok satılan kayra tesettür etek modelleri resimlerini galeride topladım umarım beğenirsiniz…

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :