Kısa Pardesü Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Kısa Pardesü Modelleri

Kategori : Pardesü Modelleri - Etiketler :, , , - Tarih : 26 Mart 2013

Kısa pardesü modelleri daha çok spor tarzı giyinen tesettürlü bayanların giydiği pardesü modelidir şıklığın ve zarafetin bir arada toplayan pardesüler gün geçtikçe tasarımları ile modernleşti ve modaya ayak uydurmaya başladı kısa pardesü modellerini her bayan giyebilir sadece tesettürlü bayanlara özel bir pardesü modeli değildir şöyle bir görsellere göz attığımda pardesü modelleri çok farklı ve güzeller.

Günlük hayatlarda kullanılan ve her yere giyilebilecek modellerdir bayanların kombinesini tamamlamasına da yardımcı olur bayanların her zaman kombine oluşturmak için sarf ettikleri çabalar zamanlarının çoğunu alır o yüzden alış veriş yaparken kombine uygun şeyler almalısın zaten bir tarzın vardır tarzına uyum sağlayan kılık kıyafetleri alıcak ve evde onlara bakarak bir kombine oluşturacaksın. kombine oluştururken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedeyim biraz bir birine uym sağlayan renkleri bir arada barındır malısınız. Örneğin toprak rengi ile yeşil bir arada olabilir bunların yanına aksesuarları değişik renlerde kullanabilirsiniz mesela o renklerin yanına koyu sarı sapsız çanta ile altın rengi bir saatle güzel bir kombine oluşturabilirsiniz. Kısa pardesü modelleri de bu kombinelerin yanına yakışacak renklerle uyuşabilir ve değişik bir stil oluşturabilirsiniz. Her  bayanın bir stili olmalı sadece renklerle kombine oluşturmak yetmez yanına kendi stilinizi de ekleyip tarzını ortaya koyabilirsiniz her bayanın kendine ait bir stili vardır bu stili kıyafet kombinesi oluştururken de kullanması gerekir mesela yeşil bir elbiseyi sade olarak giyersen çok sıradan kaçar yanına ne kadar aksesuar eklerseniz ekleyin yine sıradanlığını korur yeşil bir elbiseye belden siyah kalın bir kemer takarak stilinizi oluşturur ve sadelikten çıkarmış şık bir görünüş katmış olursunuz.

2013 kısa pardesü modelleri açık renkleri ile ilkbahara hava katacak tasarımları ile tüketicilerle buluşuyor.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :