Meryem Uzerli Hamile mi | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Meryem Uzerli Hamile mi

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , - Tarih : 23 Ağustos 2013

Dün gece hiç uyuyamadım Antalya felaket sıcak sabahta haliyle erken kalktım bugün yazacak başka konularım vardı ama twit çalkanıyordu ve şaşırdım meryem uzerli hamile asparagas haber diye düşündüm ayşe armanın röportajını okuyunca inandım gerçekten hamileymiş. Erkekler zoru görünce kaçmayı severler ama hesaplama yapamadıkları için her şeyi yaşamaya çalışırken birden önünde bir durum belirir ve kaçmayı saklanmayı fırsat sanırlar kaçarak kurtulan görmedim daha can bey sizin hakkınızda yazılanlar inşallah doğru değildir diye umuyorum. Röportajı çok beğendim hoşuma gitti uzun aradan sonra meryemin yeni hallerini görmek daha çok hoşuma gitti ve saçı harika olmuş özlemişiz seni meryem bu kadar ayrı kalma değerli okurlarım merak ediyorsunuz biliyorum acaba meryem uzerli hamile mi diye ama siz de ayşe armanın röportajını okuyunca anlayacaksınız haber doğru ve röportajı sizler ile paylaşıyorum.

MUHTEŞEM YÜZYIL HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ Bu dizi benim hayatımı değiştirdi. Muhteşem Yüzyıl için bana inanan Timur Savcı ve Meral Okay’a hep teşekkür ettim. Meral öldükten sonra onu rüyalarımda gördüm ve hep “Keşke burada olsan” dedim.

BANA İNANDILAR Bir arkadaşım “Bir dizi için birini arıyorlar” dedi, bir ‘showreel’ yaptım gönderdim, beni çağırdılar, Timur ve Meral’le görüştüm. Onlar bu rolün üstesinden gelebileceğime inandılar. Bana güvendiler. Ve her şey böyle başladı.

BİR MAKİNE GİBİ SETE GİTTİM GELDİM Ama her şey çok çabuk oldu. Türkiye’ye ara ara gelip gidiyordum ama sürekli orada yaşamak… Uffff… Korktum. Ama geldim. Bir makine gibi sete gittim, geldim. Otel-iş, otel-iş, arkadaşım da yoktu fazla.

ANCAK ÜÇ YIL DİRENEBİLDİM Aslında şartlarım çok iyiydi. İyi bir otelde kalıyordum, arabayla alınıp bırakılıyordum, asistanım vardı, diyalekt koçum ve tercümanım da. Ama zordu Türkçe oynamak. Osmanlıca bazı kelimeleri ezber yapmak daha da zordu. Daha bir sürü zorluk yaşadım, anlatacağım. Üç yıl direnebildim. Ne var ki, ben bu kadar sevildiğimi, bu kadar çok özleneceği mi hiç bilmiyordum.

NE EKİP NE ÇOK ÇALIŞMAK NE DE PARAYLA İLGİLİ BİR MESELE Evet, zorluklar hep vardı ama temelde bu ne ekip ne çok çalışmak ne de para ile ilgili bir meseleydi. Ben Türkiye’deki en iyi, en konforlu dizi setlerinden birinde çalıştım. Bütün tanıştığım insanlar bana bunu söyledi, bence de doğru. Gerçi benim daha önce böyle uzun bir set tecrübem olmamıştı. Evimin dışında, arkadaşlarımdan ve güvendiğim insanlardan uzakta yaşamanın bu kadar zor olacağını bilmiyordum.

HER ŞEY DAYANILMAZ HALE GELDİ VE BEN KAÇTIM En sonunda, bir dolu başka sebeplerden dolayı -bütün detaylarıyla anlatacağım sonra dayanılmaz hale geldi ve kaçtım. Acayip bir zamandı, tam nerede, hata nasıl oldu artık daha iyi görebiliyorum. Bunları da anlatacağım. Benim de hatalı olduğum şeyler var. Demiyorum ki ben suçsuzum. Ama o sürecin içindeyken göremedim. Şimdi bir kuş gibi üzerinde uçuyorum ve görebiliyorum.

HEPİNİZDEN TEK TEK ÖZÜR DİLİYORUM Şimdi, en başta Timur Savcı olmak üzere, Muhteşem Yüzyıl’daki tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarımdan tek tek özür dilemek istiyorum ve onlara sevgimi gönderiyorum. Ve tabii ki bütün Muhteşem Yüzyıl seyircisine. Bu deneyim için hepinize teşekkür ediyorum.

TİMUR SAVCI YA DA EKİP BANA KÖTÜLÜK YAPMADI Kaçışımdan sonraki haberleri okumamaya çalıştım. Almanya’daki doktorum yasakladı ama biliyorum ki hiçbir taraf konuşmadı ve açıklama yapmadı, beni herkes korudu. Çıkan haberlerin hiçbiri doğru değildi. Benim adıma yapılan açıklama da. Timur Savcı ya da ekip bana kötülük yapmadı. Haksızlık da yapmadı. Biz, her ne kadar çok yoğun çalışıyor olsak da, bir aile gibiydik. Ve güzel bir dizi yaptık.

HAYATIMI KURTARMAK İÇİN KAÇMAK ZORUNDA KALDIM Vahide’yi çok seviyorum. Benim Hürrem’in olgun yaşlarını oynamayacağımı ta en başından Meral söylemişti zaten. Ben çok az oynayıp devir edecektim Hürrem’i yeni sezonda. Ama işte dayanamadım kaçtım. Sonuçta Muhteşem’i bırakamazdım. Ama her şey üst üste geldi ki, kendimi kurtarmam lazımdı. Çok çok derin bir uçuruma yuvarlandım. Kendimi, hayatımı kurtarmak için kaçmak zorunda kaldım…

meryem-uzerli-hamile

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :