Ortopedik Bayan Ayakkabı | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Ortopedik Bayan Ayakkabı

Kategori : Bayan Ayakkabı - Etiketler :, , , - Tarih : 21 Mart 2013

Ayaklarda sağlık sorunu yaşayan bayanların genelde orta yaştan sonra başlayan sıkıntılara bir nebzede olsa rahatlık sağlamak amacı ile tasarlanmış Ortopedik Bayan Ayakkabı modelleri modaya uyumu pek aranmayan daha çok sağlık amacı ile giyilen ayakkabı modelidir. yaşlı Annelerimizin rahat yürüyüp daha rahat hareket etmelerini amaçlayan ortopedik ayakkabıları pazarda fazla yer toplayamadığı için pek bildiğim marka yok sadece Kifidis markasını biliyorum ama her markanın o kısmada ayırdığı bir pazar alanı var her markada ortopedik ayakkabı modeli bulabilirsiniz şimdiye kadar hep modayı takip eden ayakkabı modelleri hakkında yorumlar yaptım yazılar yazdım arada bir değişiklik yapmak iyidir tamam moda bayanlar için her zaman önemlidir ama modanın da önüne geçen konu sağlıktır. Sağlı olmadığında sen istediğin kadar modayı takip et bir anlamı yok genelde gençler için geçerli değil bu dediğin yaşlı annelerimiz ayakta sağlık sorunu çeken bayanlar bu konuyu modayı takip edeceğim diye kendinizi harap etmenize gerek yok ilk önce sağlık.

Doktorların önerdiği Ortopedik bayan ayakkabı çeşitleri çok fazla tamam moda trendi olmaya bilir ama ayakta da kötü durmayan modelleri çok şimdi bu ortopedik ayakkabıda marka olarak tavsiye  edebileceğim Kifidis markasıdır  Kifidis , 1919 yılında ortopedik malzemeler üreten protez kliniği olarak T. Kifidis tarafından kurularak, bu günkü eski İngiltere Başkonsolosluğunun karşısında hizmet vermeye başladı. 1939 yılından itibaren de İstiklal Caddesi ile Kallavi sokağın kesiştiği noktada faaliyetini sürdürmeye devam etti. 1974 yılında T.Kifidis in yurt dışına yerleşmesi ile Kifidis in yönetimi 3 ncü kuşak gençlere devredildi. Bu devir işlemi Kifidis için yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Klasik ısmarlamacılık sisteminin yanı sıra ‘’ al ve sat ‘’ sistemi de uygulamaya konuldu. Şirketin ana prensipleri ve klasik yapısı korunarak bir çok değişim de bu dönemde yapıldı. Bu reformların sonucunda özellikle bebek ve çocuk ayakkabılarında KifidisS ekolü oluştu. Çocuklar için ‘’ilk yürüyüş ayakkabısı” tanımı da bu dönemde Kifidis tarafından oluşturuldu.

Bu dönemde bir çok mağazası ile kendini ıspatlamış bir marka oldu. Kifidis Ortopedik bayan ayakkabı fiyatları o kadar pahalı olmamasına rahmet çok kullanışlıdır.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :