Sac Duzumleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Sac Duzumleri

Kategori : Aksesuar - Etiketler :, , , - Tarih : 05 Ağustos 2013

Bu da nedir diyenler olacaktır benim gibi bende ilk gördüğümde bu nasıl bir başlıktır dedim ne anlama geliyor nasıl bir konu sac duzumleri okudum ve tekrar okudum acaba yanlış mı okuyorum diye tekrar tekrar okudum sanırım yanlış yazılmış dedim araştırdım bir konuya rastlamadım. Dedim bir sıkıntı var ama nerede açık konuşucam araştırdım ve bulamadım yabancı bir cümlemi diye düşündüm translateden çeviri istedim o bile yanıt veremedi şu kelimeyi cümleyi bilen bir baba yiğit var ise çıksın ve benim gibi merak edenler için konunun altına bir açıklama yapsın lütfen. Ben araştırdım dedim ya makale veya konuya rastlamadım ama sanırım şiveli bir Türkçe cümle Azerbeycan olabilir olmaya da bilir dediğim gibi bilenler biz bilmeyenler için açıklama yapsın lütfen.

Ben araştırdığım kadarı ile bu kanıya vardım ama görsellerden anladığım kadarı ile en son sac duzumleri sanırım sac modelleri veya gelinlik sac modelleri topuz gibi bir saç şekilleri anlatan cümle yanlış isem lütfen düzeltin. Bu cümle ile ilgili bulduklarım bunlar hatta sizler için ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama konu ile alakası olabilir olmaya da bilir dedim ya tam yetkili bilgiye sahip değilim bu yüzden kusuruma bakmayın yazımın sonunda konu ile alakası olduğunu düşündüğüm görseller ekledim umarım doğru yapmışımdır…

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :