Seçil Bayan Elbise Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Seçil Bayan Elbise Modelleri

Kategori : Bayan Giyim - Etiketler :, , , - Tarih : 29 Mart 2013

Seçil Bayan Elbise Modelleri  1981 yılında Faik Güngör tarafından kurulmuştur. Ve bu yıllara kadar büyüyerek gelmiştir her tarzda bayana hitap eden tasarımları tesettürlü bayanların açık bayanların gelinlerin bayanla ilgili tekstilde ne varsa el atmış ve başarılara imza atmıştır ve atmaya devam ediyor bayanların vazgeçilmez markası olma haline gelmek için yoğun caba gösteren seçil markası 1981 yılından bu yana çok yol kat etmiş ve kendisine tarz yaratmak isteyen bayanların hep yanında olmuştur yenilikçi anlayışı ile teknolojiyi kullanarak farklı tasarımlara imza atmıştır.

Gelin adaylarının özellikle ilgi odağı olan seçil giyim gelinlik modelleri ile kabarık klasik çeşitleri tasarımlarda harikalar yaratılacağının örneğidir. Böyle farklı ve güzel tasarımlar elde eden seçil giyim her tarz bayanın yanındadır derken spor tarzı giyinen bayanların pek ilgisini çekmez abiye çeşitleri gece elbiseleri tesettürlü kapalı giyim konularında her türlü seçeneklerle dolu seçil giyim mağazalarına uğrayarak tasarımların farklılıklarına sizlerde şahit olabilirsiniz her bayanın ilgi odağı olmaya devam eden seçil giyim her zaman farklılıklar katmaya devam edecek gibi duruyor yurt dışınada yaptığı ihracatlar la Türk milli gelirine katkıda olmaya devam ediyor böyle yenilikçi firmalar oldukça bayanların seçim olanağı artıyor bu teksil sektörü ağırlığı her zaman bayanlara vermiştir bayanların modası hayatta ölmez ve yeni ürünler almayı her zaman isterler ve modayı takip ederler yeni trendler çıktığında dolabındaki çeşitlere ilave ederler bayanlar güzel bir elbise ve bakım ürünü görmesinler hemen alırlar hayatta kaçırmazlar.

2013 Seçil bayan elbise modelleri birbirinden farklı tasarımları ile bu sezon modaya yön verecek gibi duruyor özellikle gelinlerin çok ilgisini çekeceği belli farklı desenlerden elde ettiği tasarımlar harika ve her bayanın bir seçil mağazasına uğramasını isterim.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :