Sefamerve 2014 Yazlık Kap Modelleri | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Sefamerve 2014 Yazlık Kap Modelleri

Kategori : Bayan Giyim, Pardesü Modelleri - Etiketler :, , , , , - Tarih : 12 Mart 2014

Sefamerve internet satış sitesi yazlık sezonunu açtı. Yaz sezonu için yavaş yavaş farklı markaların ürünlerini sunarken bayanlarımız da yaz için alışverişlere başladı. Malum yaz sezonunda kışlıklar yavaş yavaş kalkarken yerini mevsimlik ve yazlık kıyafetlere bırakacak. Kapalı bayanlarımız da dış giyimde kullandıkları pardesü ve kaplarda yaz sezonuna uygun olarak alışveriş yapacaklar. Özellikle yaz için yazlık kap modeli arayanlar için Sefamerve’nin yeni sezon yazlık kap modellerini ele alalım.

Sefamerve 2014 yazlık kap modelleri farklı markalarda, renklerde ve modellerdedir. Kısa ve farklı asimetrik kesimlerle beraber daha albenisi yüksek modeller yine ön plandadır. En çok dikkati çekenler Berrince marka yazlık kap modelleri oldu. Bazı modellerde ki kapların arka kısımlarında çapraz bantlarla daha şık hale getirilmiş. Bunun dışında aynı modelin farklı renkleri de yapılarak her bayanın istediği rengi kolayca bulabilmesi sağlanmış. Eğer yazlık kap almayı düşünüyorsanız geniş rün yelpazesi olan Sefamerve sitesine uğrayıp satın alabilirler. Fikir almak istiyorsanız sizler için Sefamerve 2014 yazlık kap modellerini sizler için seçtik. İşte bu güzel modeller şöyledir.

 

 

Reklamlar
Yazar Hakkında
Gulsen

Tesettür giyim adına her türlü kıyafeti bulacağınız, bununla beraber güzellik, düğün hazırlıkları ve dekorasyon adına her türlü konuyu sizler için paylaşan editörüm. İstek ve sorularınızı bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :