Tuğba Pardesü | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Tuğba Pardesü

Kategori : Pardesü Modelleri, Yeni Sezon - Etiketler :, , , , - Tarih : 20 Mart 2013

Karamürsel sahillerinde gezerken her zaman ki gibi ne yazacağımı düşünürken ufaktan bir araştırma yaptım ve Tuğba pardesü hakkında yazmaya karar verdim. tuğba pardesüyü tanıyalım biraz.

TUĞBA’NIN 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe 3 marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa’dan Ortadoğu’ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor.TUĞBA’nın bir marka olarak üretime başladığı yıl 1993. Manto, bayan kaban ve bayan pardösü üretimiyle tekstil sektörüne adım atan firma, kısa sürede sunduğu farklı tasarımlarla kendisini kabul ettirdi. Bu gelişmeler akabinde 2002 yılında NİHAN markası doğdu aynı ellerde. 2004 yılına gelindiğinde ise bir başka yeni gelişme yaşandı. Bayan takım elbise, etek, bayan pantolon, bayan gömlek ve elbise üretiminde çeşitliliği getiren VENN markasıyla grup, müşteri yelpazesini genişletti.Bu 3 markanın üretiminin yapıldığı bu kompleks tam 10000 metrekareye yakın kapalı alana sahip. Üretimin %80’i ülkenin her tarafına yayılmış bayi ağıyla yurtiçinde, %20’si de yurtdışında beğeniye çıkıyor. 20 civarında mağazası ile beğenenleri ile buluşan tuğba pardesü farklı desenleri ile büyümeye devam ediyor yine kaliteyi satıyor mağazalarının birinde gezdim ve pardesüde çok güzel indirimler yapıyor ve A197 Tuğba pardesü modellini yok satıyor çok tutulan bir model olarak satışına yetişilemiyor ve yoka düşüyor 310 lira olan ürünü şuanda 155 liraya verdiğinden tesettürlü bayanların ilgi odağı olmayı başarmış ve vitrinlerinde yoka düşürmüş bu kötü bir durum aslında 2013 yeni sezon tuğba pardesü modeli olmasına rahmen yok satıyor bu konuya bence en yakın zaman da el atması lazım bir markada anlayış olarak yok kelimesi nukatında olmaması gerekiyor.

Neyse o konu üzerinde fazla durmak istemiyorum yeni sezon ürünlerine şöyle göz attığımda dikkatimi açık renklere yoğunluk verdiğini görüyorum tasarımları tesettürlü bayanların ilgisini çekeceğine inanıyorum pardesü alacak bayanın bir tuğba pardesü mağazalarına uğramasın da yarar var ve bu aralar güzel indirimleri olduğunun da altını çizmek istiyorum.

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :