Yaşam Koçluğu | Tesettur giyim modelleri yeni sezon tesettür kıyafet elbise
.
.
.

Yaşam Koçluğu

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , - Tarih : 25 Ağustos 2013

Yeni meslek yaşam koçluğu bizim bu milletin bitmek tükenmek bilmeyen bir gelir kaynağı var sanırım nerede boş iş var onun peşinden koşuyorlar yaşam koçum var benim bak oldu mu şimdi ben de neden yok yaşam koçu ben de istiyorum anne baba bana yaşam koçu alın. Ne kadar gereksiz insanlar olmaya başladık anlam veremiyorum siz yolunacak kaz olmaya adaysınız ben buradayım diyorsunuz adamlar gelmiş 3 ay eğitim ile sertifika almış siz bu benim yaşam koçum o kim peki sertifikası var eğitimli hadi canım nerede almış eğitimi kim eğitmiş nasıl eğitmiş? Hadi bunları geçtim kendinizi salak yerine mi koymayı seviyorsunuz o 3 aylık aldığı eğitim ile geliyor size ne yapacağınızı söylüyor yani size akıl veriyor siz de benim aklım yok ama param var al parayı ver aklı diyorsunuz öyle mi gel abi gel en iyi akıl veren bura da hem de diğerlerine göre 3 kat daha pahalı. Yaşam koçu nedir diyenlere çok kısa söylüyorum yaşam koçu eşittir hiç bana göre hizmetçiden farkı yok ama kaliteli hizmetçi olur mu hiç okudu o sertifikası var.

Evet doğru duydunuz okuyan sertifikası olan size ne yapacağınızı söyleyen sizi sizden koruyan daha çok düşünen biri yaşam koçu oluyor niye sizi sizden daha çok düşünsün para veriyorsunuz kolay iş niye gidip amelelik yapsın ki 3 ay okur yaşam koçluğu sertifikası alır amelelik yaparak kazanacağı paranın 5 katı daha fazla para kazanır taş atıp kolu mu yorulacak yo size emir verecek bunu yapacaksın diye oh miss. daha ne olsun etraf paralı insan dolu bakma sen öyle sokakta aç gezen çocuklara okuyamayan simit mendil satan çocuklara onlar istedikleri için yapıyorlar bu işleri parasızlıktan değil siz de gönül rahatlığı ile yaşam koçu tutabilirsiniz. Hatta sizin için yaşam koçluğu eğitimi veren yerler açıldı daha çok yaşam koçu lazım insanlar aç değil yaşamayı bilmiyorlar o yüzden simit satıyorlar olur mu canım hiç öyle şey bu zamana kadar yaşam koçu baktı benim benim aklım yok bundan sonra da o söyleyecek ne yapmam gerektiğini…

yasam-kocu

Reklamlar
Yazar Hakkında
Derya Ateş

15.10.1988 Antalya Doğumluyum.Gazanfer Bilge Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2007 den beri kendi projelerimde yazarlık yapıyorum.Aynı zamanda bir çok projenin seo danışmanlığını yaptım.Şimdi sadece kendi projelerimin seostratejistiyim.

Lütfen Yorum Yazınız
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :